USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Praia Dos Carneiros Flat Encantador Praia dos Carneiros Praia Dos Carneiros Flat Encantador Praia dos Carneiros Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Praia Dos Carneiros Flat Encantador Praia dos Carneiros Praia dos Carneiros FLAT Encantador Praia dos Carneiros Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Praia Dos Carneiros Flat Encantador

ex. Carneiros Beach Resort Beira-mar Flat Encantador

Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

48

Praia Dos Carneiros Flat Encantador

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen zewnętrzny

 Prywatna plaża

Plaża

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Rekreacja

Kort tenisowy

Stoły bilardowe

Tenis stołowy

 Spa i relaks

Jacuzzi

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar przekąskowy przy basenie

 Hotel przyjazny dzieciom

Klub dziecięcy

Basen dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Sala zabaw


1-pokojowy Praia Dos Carneiros Flat Encantador leży 4 km od takiego miejsca kultu jak Nova Matriz de São Pedro oraz oferuje restaurację. Jacuzzi są dostępne w apartamencie o powierzchni 47 m², zapewniając gościom spokojniejszy pobyt.

Capela de São Benedito jest około 25 min pieszo od obiektu, podczas gdy Plaża Carneiros znajduje się w pobliżu od tego apartamentu. Z obiektu można w 15 min dojść do centrum miasta.

Praia Dos Carneiros Flat Encantador oferuje patio, balkon i restaurację tarasową, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Co więcej, ten apartament zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia.

  • Lokalne atrakcje
  • Igreja de Nossa Senhora de Guadalupe
    3,4 km
  • Plaża Carneiros
    1,3 km
  • Supermercado Barramares
    1,8 km
  • Igreja Velha de São Pedro
    3,5 km
  • Gamela Beach
    3,4 km
  • Kościół św. Benedykta
    2,2 km
  • Plac Estrela do Mar
    3,6 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Guararapes
    92 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Winda
  • Gaśnice

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne
  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Ogród
  • Jacuzzi
  • Centrum fitness
  • Kort tenisowy
  • Stoły bilardowe
  • Tenis stołowy
  • Squash

Usługi

  • Pralnia
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
  • Sklepy/ usługi komercyjne

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Patio
  • Taras
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Telewizor LCD
  • Basen dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Klub dziecięcy
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Praia Dos Carneiros Flat Encantador?

    Na miejscu Goście Praia Dos Carneiros Flat Encantador mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi.
  • Czy Praia Dos Carneiros Flat Encantador obejmuje kuchnię?

    Tak, Praia Dos Carneiros Flat Encantador wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i szklane naczynia.
  • Ilu gości pomieści Praia Dos Carneiros Flat Encantador?

    W Praia Dos Carneiros Flat Encantador może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 gości.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Praia Dos Carneiros Flat Encantador, Brazylia

Via Litoranea, 100, Praia dos Carneiros, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelempernambuco.com

All rights reserved